::

No matches scheduled

17:00
Juniores A Fem
LIVE
Final
GD Sesimbra (JA)

-

-

-

-

-

-

PELAMORA SC (JA)
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Juniores B1 M
LIVE
Final
CV Oeiras

-

-

-

-

-

-

Sporting CP
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Camp.Nac.Masc. 2ª D
LIVE
Final
GC Vilacondense

-

-

-

-

-

-

C.N. Ginástica
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Juniores B1 F
LIVE
Final
Ala N'Alvares Gondomar

-

-

-

-

-

-

PV2014/Colégio Efanor
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Juniores A Masc
LIVE
Final
CV Lisboa (JA)

-

-

-

-

-

-

S. Francisco AD (JA)
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Juniores A Masc
LIVE
Final
AD Amarante (JA)

-

-

-

-

-

-

CVES Latino Coelho (JA)
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Juniores A Masc
LIVE
Final
SC Espinho (JA)

-

-

-

-

-

-

Lousada VC (JA)
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Camp.Nac.Masc. 2ª D
LIVE
Final
SC Caldas

-

-

-

-

-

-

CD EBS Santa Cruz
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Juniores A Masc
LIVE
Final
Henriques Nogueira Voleibol (JA)

-

-

-

-

-

-

Pioneiros NB Loures (JA)
Golden Set

/

Golden Set
18:00
Camp.Nac.Masc. 2ª D
LIVE
Final
CA Madalena

-

-

-

-

-

-

Clube Kairós
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Juniores B1 F
LIVE
Final
SL Benfica

-

-

-

-

-

-

Leixões SC
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Juniores B1 F
LIVE
Final
SC Braga

-

-

-

-

-

-

Colégio S. João Brito
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Juniores B1 F
LIVE
Final
SC Arcozelo-Gaia

-

-

-

-

-

-

GDC Gueifães
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Juniores B1 F
LIVE
Final
SL Benfica

-

-

-

-

-

-

Leixões SC
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Juniores A Masc
LIVE
Final
AD Penafiel (JA)

-

-

-

-

-

-

Ala N'Alvares Gondomar (JA)
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Juniores A Masc
LIVE
Final
AV Atlântico (JA)

-

-

-

-

-

-

Grupo MTBA (JA)
Golden Set

/

Golden Set
18:00
Liga SOLVERDE.PT 23/24
LIVE
Final
Leixões SC

-

-

-

-

-

-

Castelo Maia GC
Golden Set

/

Golden Set
18:00
Camp.Nac.Fem. 2ª D
LIVE
Final
Santa Cruz SC

-

-

-

-

-

-

Col. Pedro Arrupe
Golden Set

/

Golden Set
18:00
Camp.Nac.Masc. 2ª D
LIVE
Final
CD Marienses

-

-

-

-

-

-

AA Alunos
Golden Set

/

Golden Set
19:00
Liga UNA 23/24
LIVE
Final
SL Benfica

-

-

-

-

-

-

Sporting CP
Golden Set

/

Golden Set
19:00
Camp.Nac.Fem. 2ª D
LIVE
Final
ADRE Praiense

-

-

-

-

-

-

CD Internacional V. Açores
Golden Set

/

Golden Set
20:00
Liga UNA 23/24
LIVE
Final
Vitória SC

-

-

-

-

-

-

Castelo Maia GC
Golden Set

/

Golden Set
20:00
Camp.Nac.Fem. 2ª D
LIVE
Final
FC Calheta

-

-

-

-

-

-

AJ Fonte Bastardo
Golden Set

/

Golden Set
15:00
Juniores B M
LIVE
Final
CD Cova da Piedade

-

-

-

-

-

-

Pioneiros NB Loures
Golden Set

/

Golden Set
15:00
Juniores A Masc
LIVE
Final
AAS Mamede (JA)

-

-

-

-

-

-

AA Espinho (JA)
Golden Set

/

Golden Set
15:00
Juniores A Masc
LIVE
Final
Leixões SC (JA)

-

-

-

-

-

-

CARDES (JA)
Golden Set

/

Golden Set
15:00
Juniores A Fem
LIVE
Final
SL Benfica (JA)

-

-

-

-

-

-

VIV'Alma-Voleibol Viseu (JA)
Golden Set

/

Golden Set
15:00
Juniores A Fem
LIVE
Final
AA Espinho (JA)

-

-

-

-

-

-

Ala N'Alvares Gondomar (JA)
Golden Set

/

Golden Set
15:00
Liga SOLVERDE.PT 23/24
LIVE
Final
Clube Kairós

-

-

-

-

-

-

SL Benfica
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Juniores A Masc
LIVE
Final
SC Caldas (JA)

-

-

-

-

-

-

C.N. Ginástica (JA)
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Juniores A Masc
LIVE
Final
SO Marinhense (JA)

-

-

-

-

-

-

CD Cova da Piedade (JA)
Golden Set

/

Golden Set